Vysílací studio: 567 312 345
Dopravní linka: 800 221 122 (zdarma)
FAUL & WAD AD & PNAU - Changes
Playlist
FAUL & WAD AD & PNAU
Changes
Právě vysílá:
Milan Řezníček
Odpoledne na Hitrádiu Vysočina

Kontakty

Hitrádio Vysočina

Jiráskova 1424/78, 586 01 Jihlava

e-mail: recepce@radiovysocina.cz

www.hitradiovysocina.cz

 


Telefony:

Vysílací studio: 56 73 12345
Informace k vysílání: 567 579 683
Redakce zpravodajství: 567 579 688
Bezplatná dopravní linka: 800 22 11 22
Recepce: 567 320 770 – otevřena PO-PÁ 8:00–15:00 hod.
Jsme na Facebooku a Instagramu :-)

 


Reklama v rádiu

tel. 567 579 692,  724 766 097 e-mail: jihlava@radiohouse.cz


Obecné kontakty:

Redakce zpravodajství:  redakce@radiovysocina.cz
Studio:  studio@radiovysocina.cz
Promotion: promotion@radiovysocina.cz
Program: program@radiovysocina.cz

 


Program

PhDr. Bedřich Musil / bedrich.musil@radiovysocina.cz

Hudební dramaturg

Michal Klein / michal.klein@hitradio.cz

Promotion

Veronika Kozáková / veronika.kozakova@radiovysocina.cz
 

Správce ICT/zvukový producent

Marek Grande / marek.grande@radiovysocina.cz