Vysílací studio: 567 312 345
Dopravní linka: 800 221 122
MIRAI - Když nemůžeš, tak přidej
Playlist
MIRAI
Když nemůžeš, tak přidej
Právě vysílá:
Milan Řezníček
Odpoledne na Hitrádiu Vysočina

VOJTA DYK má v novém klipu manželku Tatianu!

Vojta Dyk vydal na svátek sv. Valentýna nový videoklip You Don´t Know Who I Am, který je doslova plný lásky a něhy. Hraje v něm (a hlavně tančí) společně se svojí manželkou, herečkou Tatianou Dykovou.  

„Inu, tak předně celý tenhle klip, jestli se tomu dá tak říkat, jestli to spíš není sousled obrazů, je hlavně o tom nejjemnějším, nejintimnějším citu. O lásce. Tak proto tam hraje moje žena. Ta píseň je i o ní a pro ni. A přemlouvat jsem ji tudíž, myslím, ani nemusel, “ říká Vojtěch Dyk.

Přestože se však rozhodl vypustit klip do světa právě na Valentýna, valentýnský svátek není to hlavní. „Upřímně, já opravdu toho Valentýna moc neuznávám, jestli chcete někomu vyznat lásku, tak jedno, jestli je pátek třináctýho nebo sobota  šestadvacátýho, ale možná, aby se nám to hezky pamatovalo, možná, že jsme chtěli zároveň lidem ukázat něco světlýho v tom lehce zamračeným a chladným únoru, a nebo prostě jen tak.“ 

Vzhledem k tomu, že plánované živé turné se kvůli koronoviru již dvakrát odložilo, dodává zpěvák ještě jedno „možná“: „A možná jsem taky co nejdříve chtěl lidem, kteří si koupili lístky na naše koncerty a teď třeba litují, protože se furt odkládá, poslat takovejhle zamilovanej vzkaz, že jim opravdu děkujem a že jim vzkazujem, že my se stále snažíme pracovat, seč můžeme, aby tour co nejdřív bylo... Teď to snad vypadá na léto. A já se upřímně už nemůžu dočkat. Takže co nejdřív naviděnou, naslyšenou, načuchanou...“ těší se Vojta na své publikum. 

Pokud se situace bude vyvíjet příznivě, mělo by se D. Y. K. tour uskutečnit na přelomu července a srpna. Všechny doposud zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nové termíny.