Vysílací studio: 567 312 345
Dopravní linka: 800 221 122 (zdarma)
MANDRAGE - Ona se smála
Playlist
MANDRAGE
Ona se smála
Právě vysílá:
Hitrádio Vysočina
Podvečer na Hitrádiu Vysočina

VIDEO: MIRAI CHCE TANČIT! Aspoň o tom zpívají kluci ve svém novém KLIPU. Vážně stojí za to!

Píseň s názvem Chci tančit si posluchače a návštěvníky koncertů Mirai získala chytlavým textem i melodií. Energická, taneční skladba, jež vznikla ve spolupráci s producentem Ondřejem Fiedlerem, má v sobě vše, pro co mají lidé Mirai rádi. Nespoutanou radost ze života i hudby. Stejnou atmosféru se kapele podařilo přenést i do videoklipu, který je oslavou letní bezstarostnosti.

 

„Chci tančit je písnička, kterou jsem napsal na absolutně rozpadlou kytaru, co jsem koupil asi za 250 korun na ostravském nádraží. Potřeboval jsem nějaké pádlo, které bych bral k táboráku nebo na akce, aniž bych měl strach, že mu ublížím, “ vzpomíná na vznik singlu zpěvák Mirai Navrátil.

 

K natáčení videoklipu kapela přizvala spřáteleného režiséra Ondřeje Urbance, jenž s ní spolupracoval již na předešlých videoklipech Pojď, zapomenem, Divadlo a Anděl. Čtyřčlenná skupina ve složení Mirai, Šimon, Michal a Tomáš se ve videoklipu „vydováděla“ na segwayích, koloběžkách, kolech a celé dva dny natáčení si užívala naplno. „Bylo to zběsilé a náročné natáčení, kde se kluci ukázali jako praví artisti, když si na segwayích udělali vlastní „taneční“ choreografii, “ říká Ondřej Urbanec, režisér klipu.

 

Po Praze se štáb přemístil do Nového Jičína, bydliště Šimona a Michala. „Snažíme se ukazovat naše domácí města, když to jen trochu jde. Předešlý klip Anděl je celý natočený ve Frýdku-Místku, což je koneckonců po letošních cenách Anděl dost andělské město, “ směje se Mirai.

Kapela Mirai má před sebou zatím svoji nejnabitější koncertní sezonu a do konce roku ji čeká stovka vystoupení. Vedle aktivního koncertování se čtveřice ze Severní Moravy věnuje práci na druhém albu, které by ráda vydala během příštího roku.