Vysílací studio: 567 312 345
Dopravní linka: 800 221 122
ANASTACIA - Left Outside Alone
Playlist
ANASTACIA
Left Outside Alone
Právě vysílá:
Milan Řezníček
Odpoledne na Hitrádiu Vysočina

POETIKA má nový klip - podívejte se na skvělou MÚZU!

Po úspěšném debutovém albu Trinity  přichází skupina Poetika se zbrusu novým singlem. Jmenuje se Múza a poodkrývá, kde pětičlenná formace mísící ve své tvorbě pop s hip hopem a vlivy dalších žánrů čerpá inspiraci. Spolu s ním představuje také videoklip v režii Ondřeje Kudyna.

POETIKA - MÚZA

„Má múza bloudí tmou a já s ní tančím...“ zpívá frontman Ondřej Brejška v refrénu hitové písně, která jde ve stopách energií nabitých singlů z předloňské desky Trinity. Skupina, v jejímž středu stojí od počátku kromě Brejšky ještě producent Daniel Hrdlička a rapper Eduard Rovenský, připouští, že nápady často přicházejí právě v noci, kdy většina lidí spí.

 

„Nejlépe se nám tvoří, když vše kolem nás utichne a máme pocit, že jsme sami. Vyvolává to v nás pocit bezpečí a svobody – je to jako dálnice, po které jedeme sami. Právět tehdy se dostavují záblesky inspirace, “ tvrdí svorně hudebníci.

 

Produkci jako obvykle obstaral Daniel Hrdlička, na textu se společnými silami podíleli Ondřej Brejška a Eduard Rovenský. Mix a mastering má na svědomí Ondřej Žatkuliak a pozorný posluchač si všimne také vokálu Moniky Bobulové, který dotváří podmanivou atmosféru písně.