Vysílací studio: 567 312 345
Dopravní linka: 800 221 122
PINK & NATE RUESS - Just Give Me A Reason
Playlist
PINK & NATE RUESS
Just Give Me A Reason
Právě vysílá:
Leona Gyöngyösi
Víkendové dopoledne na Hitrádiu Vysočina

Havlíčkův Brod láká na novinky na koupaliště

Havlíčkův Brod láká na novinky na koupaliště
Datum: 15. 5. 2024
Autor: Bedřich Musil

Město Havlíčkův Brod připravilo pro letošní sezonu na místním koupališti spoustu novinek. Spolu s Technickými službami města přichystalo pro obyvatele i návštěvníky řadu vylepšení, která zpříjemní pobyt ve vodním areálu.

Co vás čeká na koupališti?

Nejmenší návštěvníci si užijí nové pískoviště, které najdou poblíž bistra. Pro rodiče v této oblasti vznikne i odpočinková zóna s novými lavičkami. Děti se mohou těšit také na malované hry, jako je panák nebo čára, které budou na chodnících uvnitř areálu.

Novinkou je i hřiště na pétanque. Návštěvníci si budou moci zapůjčit vybavení přímo v areálu. Pro větší pohodlí rodičů s kočárky vznikne nový chodník, který usnadní přístup do odpočinkové zóny u dětských herních prvků.

Starosta města Zbyněk Stejskal k tomu říká: „Jsme rádi, že můžeme přinášet inovace, které zlepšují zážitek našich návštěvníků. Pískoviště a nové hřiště na pétanque představují jen malou část našich snah o modernizaci a zdokonalení zdejších rekreačních zařízení. Již nyní se zaobíráme také plány na nový krytý bazén.“

Nové možnosti platby a online služby

Od nové sezóny můžete za vstup na koupaliště platit benefitními Pluxee kartami. Navíc si můžete dopředu zjistit obsazenost koupaliště na webových stránkách Technických služeb města Havlíčkův Brod.

„Těší mě, že na koupaliště přinášíme novinky, které jsou dalším krokem k poskytnutí pohodlnějších služeb našim občanům i návštěvníkům. Věřím, že zejména v parných dnech, kdy se kapacita koupaliště rychle zaplní, lidé ocení zejména možnost zjištění obsazenosti koupaliště online, “ dodává místostarostka Marie Rothbauerová.

Těšte se na léto plné novinek a pohodlí na havlíčkobrodském koupališti!