Vysílací studio: 567 312 345
Dopravní linka: 800 221 122
CLOU - Island Sun
Playlist
CLOU
Island Sun
Právě vysílá:
Roman Straka
Podvečer na Hitrádiu Vysočina

LETOŠNÍ AKCE HITRÁDIA VYSOČINA

KDE V LÉTĚ POTKÁTE HITRÁDIO VYSOČINA?

Letošní léto bude nabité akcemi, na kterých nesmíme chybět my, ale ani vy! Výčet událostí, na kterých se objeví tým našeho HITRÁDIA VYSOČINA najdete níže. A co konkrétně byste si neměli nechat ujít?

v sobotu 18. června od 13.00 do 18.00 se můžeme potkat na největším festivalu pro děti na Vysočině, který se koná v Jihlavě. Na své si tady přijdou malí i velcí návštěvníci. A na co všechno se můžete těšit?

Festival pro děti

Tanec, žonglování, akrobacie, baseball, fotbalová škola nebo ukázky policejního vybavení a techniky budou k vidění na Festivalu dětí Robinson s Hitrádiem Vysočina. Nebudou chybět divadelní vystoupení, kynologové se cvičenými psy anebo třeba Gladiátoři.

Akce se koná v prostředí jihlavského Českého mlýna a u zábavního parku Robinson a těšit se můžete na opravdu pestrý program.

Od Robinsona děti budou moci projít naučnou stezkou do takzvané zážitkové zóny Hitrádia Vysočina, ve které budou k vidění i vyzkoušení sportovní a další aktivity nebo soutěže.
Malí účastníci tak mají šanci na chvíli zažít, jaké je to být policistou, parkuristou anebo třeba hráčem amerického fotbalu. Na milovníky vodních radovánek pak čeká projížďka na kajaku po řece Jihlavě. Vyznavači bojových sportů ocení ukázku kobuda či kick boxu. Slibujeme, že nudit se opravdu nebudete!

A hned další sobotu 25. června se na vás těšíme v Havlíčkově Brodě na Rebel festu! Nebudou chybět oblíbené hry, které vám na akce vozíme. Vystoupí tady třeba Ivan Mládek, Pokáč nebo kapela Cocotte minute.

Uvidíte nás ve Žďáře i Pacově

Další akcí, na které v létě nesmíme chybět, je Jatka fest. Nenechte se ale zmást názvem, ten je symbolický a naznačuje, že půjde o pořádnou hudební jízdu! Poslechnout si na tomto rodinném festivalu budete moci třeba písničku Plakala od kapely Divokej Bill. Během festivalu vystoupí skupiny Mirai, UDG a mnoho dalších známých interpretů. A my u toho budeme s vámi v sobotu 2. července od 11.00.  Tento den si zvýrazněte v kalendáři. Další velkou akcí, která se v tom samém termínu koná a kde také budeme, je totiž Pivní fest ve Žďáře nad Sázavou. Ve městě známém památkou UNESCO vám náš tým bude dělat radost od 12.00 do 19.00. Ochutnat budete moci nabídku hned několika minipivovarů, děti se zabaví v herním koutku a nebudou chybět soutěže.

Mezi další velké akce, kde se můžeme potkat patří například také Vysočina fest v Jihlavě 7. až 9. července, Sázava fest 21. až 23. července nebo letní dovádění, jejichž seznam najdete níže.

Už teď se těšíme na tyto a mnohé další akce, na kterých se s vámi budeme moci potkat.

SEZNAM AKCÍ, NA KTERÝCH HITRÁDIO NEMŮŽE CHYBĚT

ČERVEN

ZAJÁJENÍ JIHLAVSKÉHO LÉTA: 3. 6. NA MASARYKOVĚ NÁMĚSTÍ V JIHLAVĚ

FESTIVAL DĚTÍ ROBINSON S HITRÁDIEM VYSOČINA: 18. 6. OD 13.00 DO 18.00 OD ZÁBAVNÍHO PARKU ROBINSON PO ČESKÝ MLÝN V JIHLAVĚ 

SLAVNOSTI HAVLÍČKOBRODSKÉHO PIVA: 25. 6. NA NÁMĚSTÍ V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ

LODĚNICE FEST: 24. - 26. 6. V AREÁLU ČESKÉHO MLÝNA V JIHLAVĚČERVENEC

JATKA FEST: 2. 7. V PACOVĚ

PIVNÍ FEST: 2. 7. OD 12.00 DO 19.00 VE ŽĎÁŘE NAD SÁZAVOU

VYSOČINA FEST: 7. - 9. 7. V AREÁLU LETNÍHO KINA JIHLAVA

LETNÍ DOVÁDĚNÍ V BIOTOPU MALVÍNY TŘEŠŤ: 17. 7.

LETNÍ DOVÁDĚNÍ V AREÁLU JIHLAVSKÉHO VODNÍHO RÁJE: 27. 7.

SÁZAVA FEST: 21. - 23. 7. NA NÁMĚSTÍ SVOBODY VE SVĚTLÉ NAD SÁZAVOU

LETNÍ DOVÁDĚNÍ V AREÁLU KOUPALIŠTĚ HAVLÍČKŮV BROD: 31. 7.SRPEN

LETNÍ DOVÁDENÍ V PŘÍRODNÍM BIOTOPU JEMNICE: 2. 8.

LETNÍ DOVÁDĚNÍ V AREÁLU KOUPALIŠTĚ LUKA NAD JIHLAVOU: 5. 8.

LETNÍ DOVÁDĚNÍ V AREÁLU KOUPALIŠTĚ POLANKA V TŘEBÍČI: 7. 8.

LETNÍ DOVÁDĚNÍ V PŘÍRODNÍM PROSTŘEDÍ PILSKÉ NÁDRŽE VE ŽĎÁŘE NAD SÁZAVOU: 13. 8.

LETNÍ DOVÁDĚNÍ V AREÁLU VODNÍHO RÁJE V JIHLAVĚ: 14. 8.

MAREK ZTRACENÝ TOUR DE LÉTO: 19. 8. V AMFITEÁTRU V JIHLAVĚZÁŘÍ

JIHLAVSKÝ PŮLMARATON: 11. 9.

FESTIVAL KUTILSTVÍ: 17. až 18. 9.ŘÍJEN

JIHLAVSKÝ JARMARK: 7. 10.

 

LISTOPAD

SVATOMARTINSKÝ PRŮVOD: 11. 11. NA MASARYKOVĚ NÁMĚSTÍ V JIHLAVĚ
PROSINEC 

MIKULÁŠ: 5. 12. NA NÁMĚSTÍ V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ

STROMY SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ
Další akce
: drakiády, letní filmové premiéry a další. Podrobnosti včas najdete na našem webu nebo facebooku, tak si nás nezapomeňte dát do svých oblíbených stránek a sledujte naše sociální sítě!