MENU

V Jihlavě dnes začal sloužit nový sjezd z přivaděče do ulice Romana Havelky

V Jihlavě dnes začal sloužit nový sjezd z přivaděče do ulice Romana Havelky

V Jihlavě dnes začal sloužit nový silniční sjezd z dálničního přivaděče I/38 do ulice Romana Havelky, kde je obchodní zóna a akvapark Vodní ráj. Z ulice Romana Havelky se zatím dalo na dálniční přivaděč najíždět jen směrem na Havlíčkův Brod.

Většinu nákladů platilo město, třemi miliony se na stavbě podílela Krajská správa a údržba silnic. Správa se chystá opravit celou ulici Romana Havelky. "Byli bychom rádi, kdybychom měli na konci roku projekt," řekl ředitel správy Radovan Necid. Termín zahájení těchto prací podle něj bude záviset i na tom, kdy na ně kraj uvolní peníze. 

Nový sjezd měřící 170 metrů umožní využít přivaděč i autům z opačného směru, takže už nebudou muset jezdit centrem.  Stavbaři upravili i navazující část ulice Romana Havelky a křižovatku s novým sjezdem přestavěli na světelnou.

Internetová Hitrádia

LIVE
Osmdesátka
Shout
TEARS FOR FEARS
Shout - TEARS FOR FEARS
LIVE
Devadesátka
Good Vibrations
MARKY MARK & LOLEATTA HOLLOWAY
Good Vibrations - MARKY MARK & LOLEATTA HOLLOWAY
LIVE
Milénium
American Life
MADONNA
American Life - MADONNA
LIVE
Desítka
Human
RAG'N'BONE MAN
Human - RAG'N'BONE MAN
LIVE
Zóna lásky
I Don't Want You Back
EAMON
I Don't Want You Back - EAMON
LIVE
PopRock
Many Of Horror
BIFFY CLYRO
Many Of Horror - BIFFY CLYRO
Copyright © 2025 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., All Rights Reserved.