Vysílací studio: 567 312 345
Dopravní linka: 800 221 122 (zdarma)
CAMILA CABELLO & YOUNG THUG - Havana
Playlist
CAMILA CABELLO & YOUNG THUG
Havana
Právě vysílá:
Petr Janáček
Odpoledne na Hitrádiu Vysočina

Kapela Slza odstartovala koncertem v Brně své první halové turné. Podívejte se na video ochutnávku!

Jsou to 4 roky od vydání prvního singlu skupiny Slza. Videoklip Lhůta záruční se blíží 20 milionům zhlédnutí na Youtube a nejnovější Na srdci má za necelý měsíc 1, 5 milionu přehrání. Není pochyb o tom, že kapela Slza se plně etablovala na české hudební scéně. Včerejším koncertem ve Sportovní hale Vodova zahájila své první halové turné a všechny přítomné utvrdila v tom, že její síla je nejen na internetu, ale také na pódiu. Příští středu 7. 3. se představí ve Foru Karlín, kam koncert před pár dny přesunula.  Hostem bude stejně jako v Brně a Ostravě charismatická Celeste Buckingham.slza_brno_2018_foto_jindra_kodicek_6

 „Stále se nemůžeme vzpamatovat z toho včerejšího přívalu energie, emocí a radosti z hudby. Nikdy jsme se netajili tím, že muziku a vše, co s ní souvisí, chceme dělat naplno. Když by nám někdo před těmi čtyřmi lety řekl, že na nás budou chodit tisíce lidí do sportovních hal, tak bysme se tomu dost zasmáli, “ shoduje se Petr Lexa s Lukášem Bundilem.

 „Za pár dní nás čeká Forum Karlín. Těšíme se, ale zároveň cítíme zodpovědnost. Pravdou je, že přípravy na turné Holomráz jsme nepodcenili. Atmosféra v Brně byla neopakovatelná. Každý koncert si užíváme na maximum. Díky všem, kteří přišli a přijdou. A také Celeste, že s námi na pár zastávek vyjela“ dodávají.

 Během 75minutové show Slza odehrála všechny nové písně z druhého alba Holomráz (3. 11. 2017) včetně stejnojmenného hitu. Nyní více než aktuální refrén „Ač holomráz je venku, žár je v nás“ si se Slzou zazpívalo více než 2 500 lidí. Velký aplaus sklidil i aktuální duet Na srdci s výjimečnou slovenskou zpěvačkou Celeste Buckingham. Energie koncertu gradovala a hity jako Lhůta záruční, Celibát a Katarze rezonovaly celou brněnskou halou. Celý večer oživila výraznou světelná show. Po vystoupení se Petr s Lukášem přesunuli za svými fanoušky, se kterými strávili téměř tři hodiny během autogramiády.

 „Mám radost ze společné spolupráce s Petrem a Lukášem. Vždy mne potěší, když si mohu zazpívat před českým publikem, navíc na velkém halovém turné.  Fanoušci Slzy jsou navíc hodně spontánní. Těším se na vyprodaný koncert do Ostravy a příští středu do Fora Karlín, “ zaznělo od Celeste.

 HOLOMRÁZ TOUR 2018

1.3. Zlín - Sportovní hala Euronics

2.3. Ostrava – Zábřeh  - Ostravar Vítkovice

7.3. Praha 9 – Forum Karlín

8.3. Hradec Králové  - Sportovní hala Slavia

9.3. Liberec  - Dům kultury Liberec

21.3. České Budějovice  - Pavilon T1, Výstaviště České Budějovice

22.3. Plzeň 2-Slovany  - Sportovní hala Lokomotiva