Vysílací studio: 567 312 345
Dopravní linka: 800 221 122 (zdarma)
MANDRAGE - Motýli
Playlist
MANDRAGE
Motýli
Právě vysílá:
Markéta Zušťáková
Dopoledne na Hitrádiu Vysočina

Podzim na Hitrádiu Vysočina zahájil RETROVÍKEND!

Vzpomínáte na léto v devadesátkách? DJ Bobo, Loona, Whigfield a další a další nám hrávali k jakékoliv zábavě před pětadvaceti roky.  S námi si je užíváte pravidelně v rámci RETROVÍKENDu na Hitrádiu! Celou sobotu a neděli 7. a 8. října jsme tak protančili v tempu skvělých hitů z doby, kdy jsme byli o čtvrtstoletí mladší než dnes!

Vzpomínáte na dobu, kdy jsme objevovali budoucí legendy jako Take That, East17, Oasis, Pet Shop Boys nebo Kelly Family? Byli jsme o nějakých dvacet let mladší a vůbec netušili, co nás čeká. Z dnešního pohledu to byla krásná léta. A my vás do nich pravidelně vracíme! RETROVÍKEND na vás čeká jen a pouze na Hitrádiu Vysočina!

Captain Jack – Captain Jack

Vzpomínáme na žhavé noci devadesátek, na černé hadry, ve kterých jsme zamračeně poslouchali Depešáky, na památníček, do kterého naše spolužačky psaly vyznání Angelovi Kellymu.

Blur – Song 2

RETROVÍKEND, ve kterém si podávají ruce DJ Bobbo, 2Unlimited a MC HAMMER s Blur a Nirvanou, na vás čeká v pravidelných intervalech jen na Hitrádiu! Jsme rádio, které hraje! I retro!

MC HAMMER – U Cant Touch This