Vysílací studio: 567 312 345
Dopravní linka: 800 221 122 (zdarma)
KYGO & SELENA GOMEZ - It Ain't Me
Playlist
KYGO & SELENA GOMEZ
It Ain't Me
Právě vysílá:
Marek Peška
Víkendové dopoledne na Hitrádiu Vysočina

CITY LIVE

Chinaski si užívají roční koncertní pauzu. Až do podzimního turné pro veřejnost nikde živě nevystoupí. Vy jste je ale mohli slyšet 26. dubna v rámci projektu City Live na Hitrádiu.

Oblíbený a v českém éteru naprosto mimořádný pořad City Live, který můžete poslouchat výhradně  na vlnách Hitrádií, pokračuje ve hvězdné nabídce. Koncem dubna zahráli statisícům posluchačů živě kluci ze snad nejoblíbenější kapely posledních dvaceti let, legendární Chinaski. Před nimi se v City Live předvedli například Kryštof, No Name, Xindl X, Bára Poláková, Support Lesbiens nebo Michal Hrůza.

"S Chinaski spolupracujeme už dlouho, v zimě jsme například jako první představili jejich nový singl Není nám do pláče. Z toho, že nám teď díky letitému přátelství věnují tento unikátní koncert, máme obrovskou radost," potvrdila programová ředitelka Hitrádií Markéta Rachmanová. Stejně jako jejich předchůdci odehrála parta kolem frontmana Michala Malátného v pražském Tančícím domě speciální set plný netradičních aranží, které proložil rozhovor.

Pro Chinaski koncert City Live znamenal především konec dvouleté tvrdé práce na novém albu. To vyjde 5. května, prakticky bezprostředně po živém vystoupení. "Máme za sebou dva roky práce a já jsem fakt šťastnej. Máme z alba výbornej pocit" doplnil pro Hitrádio Michal Malátný.


Jsme rádio, které hraje. A živě!

Takhle jsme si užívali prozatímní City Live:

Michal Hrůza živě:SUPPORT LESBIENS - CLICHE

KRYŠTOF – TAK POJĎ HLEDAT BŘEHNO NAME - PRVÁ

XINDL X - POPELKABÁRA POLÁKOVÁ - NAFRNĚNÁ