Vysílací studio: 567 312 345
Dopravní linka: 800 221 122 (zdarma)
LANA DEL REY - Summertime Sadness
Playlist
LANA DEL REY
Summertime Sadness
Právě vysílá:
Hitrádio Vysočina
Noční Hitrádio Vysočina

Nabídky práce

Staň se moderátorem

Tak tenhle mikrofon čeká na někoho z vás :-).

HLEDÁME PARŤAČKU NEBO PARŤÁKA!

Máte na to?

Nahrajte zvukovou nebo video ukázku (stačí na telefon) a řekněte nám v ní co chcete ... třeba, proč to máte být zrovna vy, proč chcete dělat v rádiu a co umíte.

Svůj vzkaz pošlete mailem na: program@radiovysocina.cz

Těšíme se!

Hledáme promotion managerku nebo managera

PROMOTION MANAGER HITRÁDIA VYSOČIINA

Náplň práce:

  • propagace rozhlasové stanice
  • produkce akcí rádia
  • podíl na vytváření strategie
  • tvorba mediaplánů, marketingových plánů a rozpočtů
  • správa a administrace webových stránek a profilů na sociálních sítích
  • monitoring aktivit konkurence
  • vedení menšího týmu hostesek a spolupracovníků
  • sjednávání mediálních partnerství

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání